Pivní sbírka – Odkladač na pivní zátky

1049 1301 

Co můžete na změnit?

V ceně výrobku je zahrnut i grafický návrh ve výše zmíněném rozsahu. V případě, že máte zájem o další úpravy, napište nám na info@drevoded.cz nebo nás kontaktujte telefonicky: +420 776 618 729.

Kdy odesíláme grafický návrh

Pro objednávky, které byly vytvořeny v pondělí až pátek do 15:00, zašleme grafický návrh ještě v den, kdy byla objednávka vytvořena. Při objednávkách vytvořených během víkendu, odesíláme grafický návrh ke schválení v pondělí.

Postup při vytvoření objednávky
1.

Do poznámky níže nám napište vše, co chcete upravit a vytvořte si objednávku

2.

Vaši objednávku zpracujeme, vytvoříme její grafický návrh a obratem jej zasíláme na email ke schválení

3.

Čekáme na schválení návrhu a po jeho schválení posíláme objednávku do výroby.

Krátký popis produktu

Dřevěný odkladač na pivní zátky slouží k vytvoření originální sbírky piv, na kterých chuť nechceme zapomenout. Držák je vyroben z 12mm březové překližky, což mu zaručí vysokou pevnost. Každý otvor pro odložení pivní zátky má přesně uprostřed magnet, který zátky přichytí a jen tak snadno nepustí. Pokud budete chtít sbírku obnovit výměnou zátky, stačí starou zátku vyjmout, přidat novou a je to. Na zadní straně jsou 2 kusy háků pro zavěšení na hřebíčky.

Rozměry: 195 mm x 600 mm x 12 mm
Materiál: březová překližka, neodymové magnety, háčky

Máte-li zájem o grafický návrh podle vašich představ, vyberte si v nabídce „Grafický návrh: Návrh na míru“a do poznámky nám prosím napište všechna vaše přání 🙂
Jakmile se dostaneme k vaší objednávce (do 24hod), posíláme vám grafický návrh ke schválení. Po jeho schválení se pouštíme do výroby a odesíláme do 24 hodin od schválení grafického návrhu.

Poštovné zdarma při nákupu nad 2000 Kč.
Balíčky odesíláme do 24-48 hodín. Dodání do 2-3 pracovních dnů od expedice.
Výměna a vrácení zboží zdarma do 100 dnů.
Poštovné zdarma při nákupu nad 2000